На Буковині прикордонник разом з дружиною за грошову винагороду обіцяли учаснику АТО посприяти в одержанні групи інвалідності

На Буковині прикордонник разом з дружиною за грошову винагороду обіцяли учаснику АТО посприяти в одержанні групи інвалідності. чернівецька область, кримінальне правопорушення, неправомірна вигода, учасник ато, інвалідність, pen, office supplies, cosmetics. A close up of a piece of paper

Прокуратура Чернівецької області завершила досудове розслідування та передала до суду обвинувальні акти відносно офіцера Чернівецького прикордонного загону та лікаря-психолога одного з медичних закладів області за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2, 3, 4 ст.27, ч. 2 ст. 369-2 КК (прийняття пропозиції та одержання неправомірної вигоди для себе та третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Нагадаємо, 14 березня 2017 року слідчі прокуратури спільно з працівниками Управління захисту економіки в Чернівецькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України затримали вказаного військовослужбовця після одержання, через співучасницю, частини неправомірної вигоди в сумі 400 доларів США.

Досудовим розслідуванням встановлено, що впродовж жовтня 2016 – березня 2017 року офіцер, перебуваючи у змові зі своєю дружиною, яка працювала лікарем-психологом у медичній установі, де проходив реабілітацію учасник АТО, одержали від нього 650 доларів США неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення медико-соціальною експертною комісією щодо встановлення йому групи інвалідності.

Прес-служба прокуратури Чернівецької області

Прокуратура Чернівецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*