На Херсонщині регіональний координатор Уповноваженого взяла участь у робочій зустрічі щодо захисту прав осіб з інвалідністю

На Херсонщині регіональний координатор Уповноваженого взяла участь у робочій зустрічі щодо захисту прав осіб з інвалідністю. оксана тропіна, херсонщина, доступність, робоча зустріч, інвалідність

На Херсонщині регіональний координатор Уповноваженого взяла участь у робочій зустрічі щодо захисту прав осіб з інвалідністю. оксана тропіна, херсонщина, доступність, робоча зустріч, інвалідністьРегіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Херсонській області Оксана Тропіна взяла участь у тематичній робочій зустрічі щодо захисту прав осіб з інвалідністю, яка відбулась за ініціативи спеціалістів Регіонального центру безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області, повідомляє Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

До обговорення проблемних питань також долучилися керівник громадської організації «Ініціатива на захист прав людей з інвалідністю» Яна Лебєдєва та багаторазовий призер чемпіонатів України з настільного тенісу Михайло Лєбєдєв. Обоє пересуваються на візках, проте мають не лише вдалу спортивну кар’єру, а й активно вирішують проблеми доступності Херсона для маломобільних груп населення.

Моніторинг доступності населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у Херсоні засвідчив, що актуальною залишається проблема доступності та можливості користуватися громадським транспортом.

Оксана Тропіна запропонувала провести ряд занять-лекцій для підвищення правової свідомості щодо прав осіб з інвалідністю. Таку ідею підтримали усі присутні.

Учасники заходу домовилися про подальшу співпрацю щодо вирішення питань, з якими найчастіше стикаються маломобільні групи населення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*