На Хмельниччині викрито злочинну схему отримання неправомірної вигоди посадовцями лікарської консультаційної комісії (ФОТО)

На Хмельниччині викрито злочинну схему отримання неправомірної вигоди посадовцями лікарської консультаційної комісії (ФОТО). лікарської консультаційної комісії, table, indoor, newspaper, book, handwriting. A person sitting on a table

_1_17_5_image-0-02-05-4e467bbe100988fc5bbdef68ea7ba02717fa5f78f2da4e77391c2edb04e0f09b-v2_1

Незважаючи на величезну відповідальність лікарів за життя і здоров’я людей, продовжують мати місце факти хабарництва та вимагання коштів в соціально незахищених верств населення, що викликає неабияке обурення суспільства.

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із цим негативним явищем органами проводиться системна робота, спрямована на виявлення фактів корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

Зокрема, проведено кропітливу роботу з викриття схем систематичного отримання неправомірної вигоди працівниками лікарської консультаційної комісії.

Так, за результатами опрацювання отриманих в ході проведення оперативно-розшукових заходів даних Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України.

Надалі, 15 листопада 2016 року за безпосередньої участі працівників Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури, завдяки скоординованим заходам у взаємодії зі співробітниками Управління Служби безпеки України в області та проведеним негласним слідчим (розшуковим) діям, під час отримання чергового «хабара» затримано голову лікарської консультаційної комісії Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні.

_1_17_5_image-0-02-05-3b9dbea5c4fd8fdc4218e24bed3afec8deffc99808da8ab18c4c25418ed284dc-v1_2

За інформацією керівника місцевої прокуратури Віталія Гриньківа, вказана особа вимагала та отримала від одного із жителів міста Кам’янець-Подільський в приміщенні лікарні неправомірну вигоду у сумі 300 доларів США, що складає майже 8 тисяч гривень, за сприяння у отриманні групи інвалідності з подальшим правом на одержання матеріальної допомоги від держави у вигляді пенсійних виплат.

При одержанні обумовленої суми зазначену особу викрито «на гарячому», а кошти вилучено.

Крім того, під час особистого обшуку в сумці затриманої виявлено ще 3050 доларів США, 26000 гривень та список громадян, яким планувалось встановлення групи інвалідності.

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.

На даний час тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Прокуратура Хмельницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*