На Київщині для фахівців соціальної сфери провели семінар щодо захисту прав людей з інвалідністю під час війни

На Київщині для фахівців соціальної сфери провели семінар щодо захисту прав людей з інвалідністю під час війни. київщина, війна, семінар, фахівець, інвалідність

На Київщині для фахівців соціальної сфери провели семінар щодо захисту прав людей з інвалідністю під час війни. київщина, війна, семінар, фахівець, інвалідність

Для фахівців соціальної сфери, охорони здоров’я та інших структурних підрозділів із деокупованих громад Київщини провели семінар щодо захисту прав людей з інвалідністю під час війни та фіксації воєнних злочинів проти цієї групи населення. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА.

Проект «Воєнні злочини в умовах повномасштабної війни» реалізується Спілкою громадських організацій людей із інвалідністю Києва в партнерстві із Представництвом фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Один із напрямків проекту – проведення семінарів щодо воєнних злочинів в умовах повномасштабної війни, способів їхньої ідентифікації та фіксації.

До першого заходу, що пройшов у форматі онлайн, долучилося близько 100 учасників.

Другий модуль семінару проводився для представників 30 громадських організацій, що здійснюють свою діяльність на території Київської області.

Мета семінару – підвищити рівень спроможності керівників та лідерів громадських організацій, що опікуються людьми з інвалідністю, в поширенні інформації про воєнні та міжнародні злочини.

Модерував заходи Олександр Ворона – Президент Спілки громадських організацій людей з інвалідністю Києва, директор Центру інклюзивного дизайну, випускник KMBS PMBA. Тренерами виступили експерти Центру Громадянських Свобод та Української Гельсінської спілки з прав людини Олександра Романцова та Сергій Мовчан.

Під час навчання учасники розглянули наступні тематичні блоки:

– поняття та види міжнародних злочинів;

– покарання за міжнародні злочини;

– внесок у покарання воєнних злочинців;

– аналіз кейсів, щоб навчитися відрізняти воєнні злочини від військових злочинів.

Київська обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*