На Рівненщині засуджено завідувача відділенням лікарні, який одержав понад 2 тис грн неправомірної вигоди

На Рівненщині засуджено завідувача відділенням лікарні, який одержав понад 2 тис грн неправомірної вигоди. рівненщина, корупційний злочин, лікар, неправомірна вигода, інвалідність, hand, person, watch. A man taking a selfie

Погодившись із позицією прокуратури Рівненської області суд визнав винним завідувача травматологічного відділення одного із комунальних закладів охорони здоров’я в області у вчиненні корупційного злочину.

На етапі досудового розслідування прокурор уклав з підозрюваним угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Доведено, що посадовець одержав від пацієнта понад 2 тис грн за видачу останньому епікризів та направлення, необхідних для проходження в подальшому медично-соціально-експертної комісії з метою отримання групи інвалідності.

Працівники прокуратури та Головного управління Національної поліції в Рівненській області викрили протиправну діяльність у березні 2017 року під час передачі лікарю другої частини неправомірної вигоди, яку вилучено у ході проведення слідчої дії.

Згідно з вироком суду затверджено угоду про визнання винуватості, посадовця медичної установи визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (тобто понад 25 тис грн) з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями у медичних закладах строком на 3 роки.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Генеральна прокуратура України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*