На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбудеться інформаційний дискурс «Права людей з обмеженими можливостями»

На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбудеться інформаційний дискурс «Права людей з обмеженими можливостями». зуну, дискурс, проєкт гармонія хюге, підтримка, інвалідність

На соціально-гуманітарному факультеті ЗУНУ відбудеться інформаційний дискурс «Права людей з обмеженими можливостями». зуну, дискурс, проєкт гармонія хюге, підтримка, інвалідність

У вирі суєти, щоденних клопотів, світового хаосу та зосередженні на особистому, ми іноді забуваємо про дуже важливе – про людей, які поруч, які завжди нас підтримуються попри гору таких самих, як у нас, суспільних проблем.

Ці люди – матусі дітей з інвалідністю, учасники проєкту соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету «Гармонія ХЮГЕ».

Вони отримують мало підтримки, оскільки державні програми та громадські ініціативи зорієнтовані здебільшого на супровід саме людей з інвалідністю і рідко на тих, хто ними опікується.

Проєкт «Гармонія ХЮГЕ» дає змогу звернути увагу громадськості не лише на допомогу дітям з інвалідністю, а й на підтримку їхніх батьків.

Організатори орієнтуються на три складові – емоційне, соматичне і соціальне хюґе, допомагаючи жінкам розвинути свій емоційний інтелект, стресостійкість, показати як запобігти емоційному вигоранню, як налагодити соціальні контакти та зреалізуватися не лише як мами, а й як фахівці у професійних сферах.

11 грудня 2020 року о 15.00 год відбудеться інформаційний дискурс «Охорона прав людей з інвалідністю: досвід Грузії»

Спікер: Тамаз Мжаванадзе – юрист, експерт громадського правосуддя, педагог, почесний професор Академії Давіта Агмашенебелі, керівник ГО «Права людей з обмеженими можливостями» (Тбілісі, Грузія).

Зустріч відбудеться в онлайн-форматі
ZOOM ID: 838 555 6160
Password: 092020

Доєднуйтесь до цікавої розмови та підтримаймо разом тих, хто найбільше цього потребує, не лише на День Святого Миколая, чи День людей з інвалідністю, а щодня.

Адже «життя прекрасне, коли ти щасливий; але набагато краще, коли інші щасливі завдяки тобі», – Папа Франциск.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю

ЗУНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*