На Сумщині поліція викрила працівника медичного закладу в одержанні неправомірної вигоди

На Сумщині поліція викрила працівника медичного закладу в одержанні неправомірної вигоди. мсек, сумщина, лікар, хабар, інвалідність, indoor, handwriting

На Сумщині поліція викрила працівника медичного закладу в одержанні неправомірної вигоди. мсек, сумщина, лікар, хабар, інвалідність

Медик вимагав чотири тисячі доларів США неправомірної вигоди за оформлення групи інвалідності.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, правоохоронці задокументували факт корупційної діяльності лікаря-уролога.

В ході слідства було встановлено, що за чотири тисячі доларів США медик пообіцяв видати пацієнтові направлення на медико-соціальну експертну комісію (МСЕК) з метою подальшого переоформлення з третьої групи інвалідності на другу.

9 листопада працівниками Управління захисту економіки в Сумській області Нацполіції під процесуальним керівництвом Сумської місцевої прокуратури лікаря було затримано в його службовому кабінеті під час отримання першої частини неправомірної вигоди – двох тисяч доларів США.

Другу частину хабаря лікар планував одержати після того, як усі необхідні документи будуть направлені на розгляд МСЕК.

Правопорушнику загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Наталія Калиновська,
Департамент захисту економіки
Національної поліції України
тел. довіри(098) 103-96-59

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*