На Сумщині судитимуть голову лікарсько-консультативної комісії, який вимагав від учасника ООС 140 тис грн за встановлення інвалідності

На Сумщині судитимуть голову лікарсько-консультативної комісії, який вимагав від учасника ООС 140 тис грн за встановлення інвалідності. конотоп, лікар, суд, учасник оос, інвалідність, indoor, textile, furniture, pillow, fabric, linens, bed, clothes, thread, cushion. A book on a bed

На Сумщині судитимуть голову лікарсько-консультативної комісії, який вимагав від учасника ООС 140 тис грн за встановлення інвалідності. конотоп, лікар, суд, учасник оос, інвалідністьКонотопською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно голови лікарсько-консультативної комісії міської лікарні.

Досудовим слідством, проведеним слідчими Конотопського відділу поліції, встановлено, що обвинувачений вимагав від учасника Операції об’єднаних сил 5 тис доларів США (140 тис грн) за позитивний висновок про необхідність встановлення інвалідності. Лише після одержання авансу в розмірі 56 тис грн голова комісії затвердив відповідний висновок.

Вказаний факт задокументовано 24 вересня 2018 року співробітниками Управління Служби безпеки України в Сумській області. Того ж дня за місцем проживання та в робочому кабінеті голови комісії проведено санкціоновані обшуки. Під час вказаних слідчих дій вилучено понад 1 млн грн готівки.

«На даний час за клопотанням прокуратури на вилучене майно накладено арешт, лікаря відсторонено від займаної посади та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Відповідно до висновку судово-психіатричної експертизи лікар усвідомлював значення своїх дії та міг ними керувати на момент вчинення, відтак він є осудним», – розповів керівник Конотопської місцевої прокуратури Олександр Плескач.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. За скоєне відстороненому медику, який має почесне звання «Заслужений лікар України», загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прокуратура Сумської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*