На Вінниччині розглянули особливості роботи медико-соціальних експертних комісій в умовах воєнного стану (ФОТО)

На Вінниччині розглянули особливості роботи медико-соціальних експертних комісій в умовах воєнного стану (ФОТО). вінниччина, мсек, воєнний стан, засідання, інвалідність

На Вінниччині розглянули особливості роботи медико-соціальних експертних комісій в умовах воєнного стану. вінниччина, мсек, воєнний стан, засідання, інвалідність

Протягом дії воєнного стану та шести місяців після його припинення/скасування – МСЕКи працюють відповідно до постанови Уряду № 225.

Про те, як виконується ця постанова, обговорили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА із представника МСЕК. Зустріч відбулась за участю голови постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів Ігоря Грубеляса та його заступника Ярослава Хребтія.

Учасники засідання визначили подальші шляхи розвитку медико-соціальної експертної комісії.

Зауважимо, що згідно постанови Уряду №225, українці мають право звертатися до МСЕК для встановлення інвалідності заочно та незалежно від місця проживання чи перебування. А для отримання соціальних виплат особам з інвалідністю проходити повторний огляд для підтвердження інвалідності не потрібно.

Робота МСЕК викликає багато питань. Як зазначили у профільному департаменті, останнім часом від мешканців області побільшало скарг на роботу зазначених комісій.

Звертаючись до представників МСЕК, директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна підкреслила: «Ви надаєте послуги мешканцям нашої області, тож в пріоритеті роботи мають бути саме вони. Ви маєте чітко налагодити свою діяльність та сумлінно виконувати свою роботу».

Вінницька обласна військова адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*