На Вінниччині викрито медиків під час отримання 8 тис гривень неправомірної вигоди

На Вінниччині викрито медиків під час отримання 8 тис гривень неправомірної вигоди. вінниччина, корупційна схема, медик, неправомірна вигода, інвалідність, indoor, handwriting, office supplies, tool, pen, scissors, wooden. A laptop computer sitting on top of a wooden table

На Вінниччині викрито медиків під час отримання 8 тис гривень неправомірної вигоди. вінниччина, корупційна схема, медик, неправомірна вигода, інвалідність

Прокуратурою Вінницької області, спільно із працівниками Головного управління Національної поліції у Вінницькій області та Управління захисту економіки у Вінницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, викрито корупційну схему, у якій було задіяно низку лікарів однієї із центральних районних лікарень області та членів міжрайонної медико-соціальної експертної комісії.

Згідно даної схеми, медики, діючи умисно, за попередньою змовою, систематично вимагали та отримували неправомірну вигоду від мешканців області за надання групи інвалідності або продовження її.

Так, у понеділок, 26 лютого, при реалізації злочинних дій, викрито тих, хто давав клятву Гіппократа на отриманні неправомірної вигоди в сумі 8 тис грн від мешканки області за продовження групи інвалідності її чоловіку.

Наразі, оцінюються зібрані в ході досудового розслідування докази та вирішується питання щодо повідомлення про підозру учасникам корупційної схеми.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Прокуратура Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*