Обласні організації інвалідів УТОГ та УТОС отримають пільги з оподаткування

Обласні організації інвалідів УТОГ та УТОС отримають пільги з оподаткування. кіровоградська область, утог, утос, оподаткування, пільга, indoor, wall, floor, person, ceiling, computer, human face, working, laptop, table. A group of people sitting at a desk

Обласні організації інвалідів УТОГ та УТОС отримають пільги з оподаткування. кіровоградська область, утог, утос, оподаткування, пільга

Під керівництвом заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлани Лобанової відбулась Рада з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів при обласній державній адміністрації. 20 грудня на засіданні розглянуто звернення Кіровоградського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих та Кіровоградської обласної організації Українського товариства глухих щодо надання дозволу на отримання пільг з оподаткування.

Учасники Ради проаналізували напрямки діяльності, фінансову та кадрову ситуацію на підприємствах. Зазначено, що обидва підприємства претендують на отримання пільг з оподаткування на додану вартість, прибуток та землю. Після обговорення члени Ради одноголосно підтримали звернення від обох організацій інвалідів.

Право на пільгове оподаткування УТОГ та УТОС отримають після підписання головою облдержадміністрації відповідного розпорядження.

Кіровоградська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*