Об‘єднавшись, зможемо більше: обласна влада піклується про людей з особливими потребами

Об‘єднавшись, зможемо більше: обласна влада піклується про людей з особливими потребами. запорізька область, евакуація, зустріч, пільга, інвалідність

Об‘єднавшись, зможемо більше: обласна влада піклується про людей з особливими потребами. запорізька область, евакуація, зустріч, пільга, інвалідність

У Департаменті соціального захисту населення під головуванням керівника апарату Запорізької обласної воєнної адміністрації Зінаїди Бойко відбувся захід щодо захисту осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб під час бойових дій в Україні.

Сьогодні, коли частина Запорізької області знаходить у тимчасовій окупації та потерпає від збройної агресії рашистів, питання евакуації мирних мешканців є першочерговим. Обласна влада робить усе, аби гарантувати безпеку населення регіону, зокрема, проводить регулярні наради, відпрацьовує алгоритм дій та логістики для більш ефективного вивезення людей з гарячих або потенційно небезпечних точок.

Робоча зустріч «Об‘єднавшись, зможемо більше» мала на меті допомогти тим, хто постраждав у результаті вторгнення окупаційних військ рф. В першу чергу присутні обговорили евакуацію людей з інтернатних закладів Запорізької області.

Коли є така складна ситуація в області, дуже нагальним стало переміщення людей, зокрема, з інтернатів на захід України, де безпечніше, і про людей можуть краще попіклуватися. Допомога людям з інвалідністю є надзвичайно актуальним питанням, адже в тих умовах, які ми маємо на сьогодні, вони можуть залишитись наодинці зі своїми проблемами. Тому ми переживаємо за таких людей, намагаємось забезпечувати їх необхідним. І розуміючи, що лінія бойових дій проходить по нашій області, маємо розділити нашу роботу на дві частини. Одна частина – робота із забезпечення усіх необхідних умов для людей з інвалідністю у Запорізькій області, а друга – тимчасове переміщення якнайбільшої кількості цих людей у безпечніші точки. Я впевнена, що дуже скоро ми зможемо налагодити вже звичну для нас роботу у власних закладах та продовжити опікування людьми, – зазначає Зінаїда Бойко.

Також на нараді обговорили допомогу та пільги, які надає держава для осіб з інвалідністю та їх обслуговування в сервісних центрах Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області. Крім цього, актуальним питанням залишається організація надання медичної допомоги населенню в умовах воєнного стану та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Валентина Кононенко, представниця Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в Запорізькій області, яка і виступила ініціатором цього заходу, подякувала організаціям, які долучаються до допомоги області, за плідну співпрацю. Вона висловила упевненість, що після нашої перемоги всі соціальні працівники повернуться до своєї роботи та будуть і далі піклуватися про тих, хто потребує допомоги. Бо людяність та турбота – це відмінні риси нашої нації.

Департамент культури та інформаційної політики

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*