Омбудсман взяв участь в онлайн-презентації «Доступність евакуації, інформації та оповіщення осіб з інвалідністю в кризових ситуаціях»

Омбудсман взяв участь в онлайн-презентації «Доступність евакуації, інформації та оповіщення осіб з інвалідністю в кризових ситуаціях». дмитро лубінець, евакуація, оповіщення, інвалідність, інформування

Омбудсман взяв участь в онлайн-презентації «Доступність евакуації, інформації та оповіщення осіб з інвалідністю в кризових ситуаціях». дмитро лубінець, евакуація, оповіщення, інвалідність, інформування

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець взяв участь в онлайн-презентації «Доступність евакуації, інформації та оповіщення осіб з інвалідністю в кризових ситуаціях».

У своїй промові Дмитро Лубінець наголосив на важливості забезпечити доступність евакуації та інформації про кризову ситуацію для всіх людей, в тому числі для тих, хто має особливі потреби.

«Це є важливим питанням, яке потребує нашої уваги та невідкладних дій», – зазначив Дмитро Лубінець.

Він зауважив, що відповідно до проєкту Плану заходів на 2023-2024 роки щодо реалізації Стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, Секретаріат Уповноваженого буде залучатися до виконання заходів, пов’язаних із аналізом законодавства в частині, що стосується дотримання гарантій доступного інформування та оповіщення осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень з різних питань, зокрема, безпеки, отримання адміністративних послуг, охорони здоров’я, соціального захисту, освіти.

Також Секретаріат Уповноваженого буде долучений до розробки та подання на розгляд Уряду проєкту нормативно-правового акта, спрямованого на врегулювання вимог застосування суб’єктами владних повноважень формату легкого читання та простої мови для інформування громадян з інтелектуальними порушеннями, у тому числі осіб з інвалідністю.

«Безумовно в нагоді стануть інструменти, запропоновані у дослідженнях, про які йшлося на сьогоднішньому (21 березня – ред.) заході», – переконаний Дмитро Лубінець.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*