Парламентарі зробили крок до звільнення від сплати адмінзбору при реєстрації осіб з інвалідністю

Парламентарі зробили крок до звільнення від сплати адмінзбору при реєстрації осіб з інвалідністю. го, адміністративний збір, пільга, реєстрація, інвалідність

Парламентарі зробили крок до звільнення від сплати адмінзбору при реєстрації осіб з інвалідністю. го, адміністративний збір, пільга, реєстрація, інвалідністьВерховна Рада України ухвалила за основу законопроект №2030 про внесення змін до закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” щодо надання права безоплатної реєстрації особам з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Відповідне рішення підтримали 277 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.

Так, метою законопроекту є надання пільг окремим категоріям громадян при здійсненні реєстраційних дій.

Зокрема, прийняття законопроекту впровадить пільги громадським об’єднанням (ГО) осіб з інвалідністю, фізичним особам-підприємцям, що є особами з інвалідністю та особам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС при здійснення ними реєстраційних дій та покращить умови надання адміністративних послуг даним категоріям осіб.

Додамо, що у порівняльній таблиці пропонують не подавати для держреєстрації символіки ГО осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС документ про сплату адміністративного збору.

Також за держреєстрацію ГО осіб з інвалідністю та осіб, які постраждали в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС адміністративний збір не справляється.

Не має бути збору й за держреєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи – підприємця, що є особою з інвалідністю.

Також з документу виключили право на винагороду держреєстраторів за рахунок коштів з адмінзбору за державну реєстрацію, у розмірі не менше 10 відсотків адміністративного збору.

Додамо, що парламентарі вдвічі скоротили строки подання поправок до законопроекту до другого читання.

Наталія Рябцева

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*