Павло Розенко доручив пришвидшити підготовку проекту Меморандуму щодо розбудови в Україні системи раннього втручання

Павло Розенко доручив пришвидшити підготовку проекту Меморандуму щодо розбудови в Україні системи раннього втручання. павло розенко, порушення розвитку, раннє втручання, інвалідність, інклюзивний клас, person, man, suit, human face, tie, outdoor, clothing, wearing, glasses, dressed. Pavlo Rozenko wearing a suit and tie

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко обговорив із Головою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованою Барберіс питання запровадження та розвитку в Україні системи раннього втручання.

У зустрічі також взяли участь керівник Програми захисту дітей представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні) Габріель Акімова, представники Мінсоцполітики, МОЗ, МОН, ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю», БФ «Інститут раннього втручання».

«Розвиток програм раннього втручання є одним з найголовніших питань, які ставить перед собою чинний Уряд. Ми вже здійснили перші кроки щодо запровадження в Україні системи раннього втручання», – сказав Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко під час зустрічі.

Павло Розенко зазначив, що Уряд вже затвердив концепцію реформування системи охорони здоров’я та нові концептуальні підходи щодо реформування системи освіти. «І в кожному з цих напрямків окрема увага приділяється дітям з інвалідністю, наданню їм якісних медичних, соціальних та освітніх послуг, зокрема передбачається створення інклюзивних класів у навчальних закладах. Це для нас надзвичайно важливі питання», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

За словами Павла Розенка, подальша робота щодо розбудови системи раннього в Україні буде сконцентрована у двох напрямках: це аналіз і приведення українського законодавства до стандартів ЄС та налагодження самої системи раннього втручання, яка включатиме надання і соціальних, і медичних та освітніх послуг у відповідності до потреб дітей з порушеннями розвитку.

За результатами зустрічі, Павло Розенко доручив центральним органам виконавчої влади пришвидшити підготовку проекту Меморандуму про взаєморозуміння, головним завданням якого є сприяти співробітництву та взаємодії органів влади, громадських організацій України та міжнародних організацій щодо напрацювання єдиних підходів та ефективної розбудови в Україні системи раннього втручання.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*