Пенсію з інвалідності отримують близько 1,4 мільйона українців

Пенсію з інвалідності отримують близько 1,4 мільйона українців. павло розенко, державна соціальна допомога, засідання, пенсія, інвалідність, building, outdoor, street, person, clothing, man. A person riding a horse on a city street

Пенсію з інвалідності отримують близько 1,4 мільйона українців. павло розенко, державна соціальна допомога, засідання, пенсія, інвалідність

В Україні пенсію з інвалідності отримують близько 1 млн 400 тисяч осіб.

Про це заявив віце-прем’єр- міністр Павло Розенко під час засідання Ради у справах осіб з інвалідністю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“На сьогоднішній день у нас чисельність осіб з інвалідністю становить приблизно понад 2 млн 600 тисяч осіб. Безумовно, що лише в органах Пенсійного фонду з 11 млн пенсіонерів пенсію по інвалідності отримує близько 1 млн 400 тисяч осіб. Безумовно, що середній розмір пенсії, який отримує людина за інвалідністю, біля 2 тисяч 100 грн, але це середній розмір пенсії”, – зазначив він.

При цьому Розенко визнав, що такий розмір пенсії низький.

“Ми самі розуміємо, що цей рівень є незадовільний. Але уряд робить усе, щоб з кожним роком рівень пенсійного забезпечення зростав. І на наступний рік також передбачено відповідне підвищення пенсійних виплат”, – запевнив Розенко.

Він також додав, що окрім пенсійних виплат, “на сьогоднішній день близько 500 тисяч осіб в Україні отримують державну соціальну допомогу як особи з інвалідністю”.

На виплату цієї допомоги, зазначив Розенко, у 2018 році заплановано 9 млрд 200 млн грн.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*