Під головуванням Павла Розенка відновила роботу Рада у справах осіб з інвалідністю

Під головуванням Павла Розенка відновила роботу Рада у справах осіб з інвалідністю. інвалідністю, person, indoor, computer, laptop, people, group, clothing, conference room, conference hall, hall. A group of people sitting at a table

_1_02_6_default

1 грудня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося засідання Ради у справах осіб з інвалідністю.

«Сьогодні ми фактично відновлюємо роботу Ради у справах осіб з інвалідністю, адже останнє її засідання відбулося три роки тому і це ненормальна ситуація. Відтепер (і це зафіксовано у регламенті роботи Ради) ми будемо збиратися щонайменше раз на квартал. Я не допущу формального підходу до такого серйозного питання: як захист прав осіб з інвалідністю», – сказав Павло Розенко, відкриваючи засідання.

Він нагадав, що Україна ратифікувала і підписала низку основоположних документів, які стосуються забезпечення прав осіб з інвалідністю. Насамперед, йдеться про Конвенцію про права осіб з інвалідністю, яка була ратифікована у 2009 році. Безумовно, на сьогодні вже затверджена Державна програма “Національний план дій щодо реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року”, метою якої є забезпечити реалізацію прав і задоволення потреб інвалідів на рівні з іншими громадянами, поліпшити умови їх життя згідно з Конвенцією», – зазначив він.

«Тому сьогоднішня і подальша наша робота, буде спрямована на те, щоб посилити або змінити цю програму з тим, щоб пристосувати її до сучасних умов та забезпечити її ефективну реалізацію», – наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Учасники засідання обговорили, зокрема, стан виконання Указу Президента України від 3 грудня 2015 р. № 678 “Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю”, стан забезпечення соціальним захистом хворих на онкологічні захворювання, забезпечення осіб з інвалідністю лікарськими засобами та виробами медичного призначення та підсумували перші результати виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2009-2015 роки “Безбар’єрна Україна”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2009 р. № 784.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

Урядовий портал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*