Підписано Меморандум про співпрацю між Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

Підписано Меморандум про співпрацю між Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. контроль, меморандум, партнерство, співробітництво, інвалідність

Підписано Меморандум про співпрацю між Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю. контроль, меморандум, партнерство, співробітництво, інвалідність15 грудня 2022 року відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво між Південним міжрегіональним управлінням Державної служби з питань праці та Миколаївським обласним відділенням Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

Меморандум визначає напрями співробітництва та організацію взаємовідносин у сфері здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю.

Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці стоїть на захисті кожного громадянина України, адже всі особи незалежно від їх певних ознак мають рівні права і свободи, а також рівні можливості для їх реалізації.

Управління Держпраці у Миколаївській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*