Підприємства Донецької області отримали податкові пільги

Підприємства Донецької області отримали податкові пільги. донецька область, засідання, підприємство, пільга, інвалідність

Підприємства Донецької області отримали податкові пільги. донецька область, засідання, підприємство, пільга, інвалідність

Під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної пройшло засідання обласної комісії з розгляду питань щодо надання підприємствам та організаціям громадських організацій осіб з інвалідністю дозволів на право користування пільгами з оподаткування, дотацій, фінансової допомоги та цільової позики. Під час засідання були розглянуті заявки підприємств з Бахмуту, Краматорська та Костянтинівського району щодо отримання податкових пільг.

«Донецька облдержадміністрація буде й надалі підтримувати діяльність підприємств, що забезпечують людей з особливими потребами робочими місцями та дозвіллям. Люди з інвалідністю повинні мати працювати та отримувати кошти за виконану роботу, спілкуватись з іншими людьми та відчувати себе повноцінними членами суспільства», – зазначила Юлія Костюніна.

Протягом засідання члени комісії розглянули усі надані пропозиції та винесли схвальні рішення щодо надання пільг з оподаткування.

Департамент інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*