Піклування про людей, які отримали травми на роботі

Піклування про людей, які отримали травми на роботі. фонд соціального страхування україни, чернігівська область, потерпілий на виробництві, піклування, інвалідність

Піклування про людей, які отримали травми на роботі. фонд соціального страхування україни, чернігівська область, потерпілий на виробництві, піклування, інвалідність

Незважаючи на війну держава продовжує піклуватися про людей, які отримали травми під час виконання посадових обов’язків та частково чи повністю втратили працездатність або мають професійні захворювання, а також членів їх сімей.

Сьогодні під постійним піклуванням працівників управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області та його відділень перебувають 2 733 потерпілих на виробництві та членів їх сімей, серед яких майже половина є особами з інвалідністю, з них 154 – внутрішньо переміщені особи. Із загальної кількості потерпілих на виробництві в області обліковуються: 44 особи з інвалідністю I групи; 273 – II групи; 1 004 – III групи, загалом 1 321 особа з інвалідністю. Усі вони щомісяця отримують гарантовані державою страхові виплати у зв’язку зі стійкою втратою професійної працездатності та інші види допомоги. За 10 місяців поточного року застрахованим особам та членам їх сімей виплачено 77,8 млн грн, в тому числі 9,5 млн грн – внутрішньо переміщеним особам. Усі вони отримували, навіть під час бойових дій на території Чернігівщини, та продовжують отримувати страхові виплати.

На медико-соціальні послуги, придбання лікарських засобів та виробів медичного призначення 253 потерпілим від трудового каліцтва та професійних захворювань за рахунок коштів Фонду вже використано понад 4,0 млн грн.

На всі види доглядів потерпілим внаслідок трудового каліцтва цього року виплачено за рахунок коштів Фонду понад 2,6 млн гривень.

Управління співпрацює з громадською організацією «Чернігівський міський союз інвалідів від трудового каліцтва та професійного захворювання», що дає можливість підтримувати тісний зв’язок з усіма громадянами з інвалідністю та оперативно реагувати на всі проблеми, які у них виникають.

Від щирого серця бажаємо всім нашим співвітчизникам – особам з інвалідністю доброго здоров’я, щастя, активного довголіття, родинного затишку, достатку, любові і радості в домі, мудрості і витримки у всіх життєвих ситуаціях.

Працівники управління і надалі будуть робити все, щоб люди, які втратили здоров’я, виконуючи свій професійний обов’язок, якомога повніше відчували державну турботу й поліпшення свого добробуту.

Володимир Нашиванько,
начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

Біла хата

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*