Покращення якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет, – Марина Лазебна

Покращення якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет, – Марина Лазебна. володимир козявкін, марина лазебна, зустріч, реабілітація, інвалідність

Покращення якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет, – Марина Лазебна. володимир козявкін, марина лазебна, зустріч, реабілітація, інвалідність

17 листопада Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела робочу зустріч з генеральним директором ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна”, доктором медичних наук, професором, Героєм України Володимиром Козявкіним.

Під час зустрічі були обговорені питання забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю в Україні та механізм взаємодії у цьому напрямку.

„Досягнення результатів у покращенні якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет”, – зазначила Марина Лазебна.

Володимир Козявкін є автором принципово нової технології лікування хворих з органічними неврологічними ураженнями – системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації, відомої в світі як „Метод професора Козявкіна”.

Цей Метод був розроблений в Україні понад 30 років тому, і з того часу понад 70 тисяч пацієнтів з України та багатьох інших країн світу пройшли курс реабілітації за цією системою.

На сьогодні в Україні понад 12 тисяч дітей з дитячим церебральним паралічем (ДЦП).

З 2019 року Мінсоцполітики запровадило механізм забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю за принципом „гроші ходять за людиною”. Бюджетні кошти спрямовуються на відшкодування вартості реабілітаційних заходів для дітей закладам охорони здоров’я, реабілітаційним установам, підприємствам тощо, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики, незалежно від форми власності.

Станом на 01 листопада 2020 року в реабілітаційній установі ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна” проведено реабілітаційні заходи 1310 дітям з інвалідністю.

Зазначаємо, що проектом Державного бюджету на 2021 рік передбачається збільшення видатків на реабілітаційні заходи для дітей з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики відкрите для співпраці та втілення найкращих практик, які сприятимуть підвищенню якості надання реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*