Поліцейські Краматорська і Слов’янска отримали сертифікати зі знання жестової мови

Поліцейські Краматорська і Слов’янска отримали сертифікати зі знання жестової мови. краматорськ, слов’янськ, жестова мова, поліцейський, порушення слуху

Поліцейські Краматорська і Слов’янска отримали сертифікати зі знання жестової мови. краматорськ, слов’янськ, жестова мова, поліцейський, порушення слуху

У рамках проекту «Жестова мова для поліцейських» дільничні, ювенальні інспектори та патрульні оволоділи навичками комунікації з людьми із порушеннями слуху. Раніше таке навчання пройшли маріупольські офіцери. Відтепер у трьох великих містах Донеччини людям з інвалідністю стане простіше звернутися до поліції та отримати кваліфіковану допомогу.

Проект «Жестова мова для поліцейських» реалізований Програмою розвитку ООН за участю Всеукраїнської громадської організації «Українське товариство глухих».

Навчальний курс пройшли 40 поліцейських Краматорська та Слов’янська. Заняття тривали три місяці. У підготовці працівників поліції брали участь як професійні сурдоперекладачі, так і волонтери – носії жестової мови.

Правоохоронці склали іспит з основ жестової мови та дактилю (пальцевої абетки) і отримали сертифікати.

Люди з порушеннями слуху та/або мовлення вразливі до домашнього насильства та інших правопорушень. Відтак проект дав змогу усунути «мовний бар’єр» при зверненні громадян з інвалідністю до поліції і підвищити рівень їхньої безпеки.

Головною метою проекту стало налагодження взаємодії поліції та людей з інвалідністю.

Відділ комунікації поліції
Донецької області

Національна поліція України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*