Поліція Кіровоградщини долучається до проєкту «Доступна поліція» у рамках реалізації «Національної стратегії безбарʼєрності» (ВІДЕО)

Поліція Кіровоградщини долучається до проєкту «Доступна поліція» у рамках реалізації «Національної стратегії безбарʼєрності» (ВІДЕО). доступна поліція, кіровоградщина, доступність, проєкт, інвалідність

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області спільно з Управлінням дотримання прав людини Нацполіції України продовжують впроваджувати проєкти, спрямовані на доступність послуг для людей з інвалідністю.

«Метою вказаного проєкту є створення належних умов у поліцейських підрозділах, щоб кожен громадянин міг отримати якісні поліцейські послуги», – зазначив представник Управління дотримання прав людини Нацполіції Микола Сульжук.

Правоохоронці закликають профільні громадські організації до співпраці у цьому напрямку. Для розгляду пропозицій та ініціатив з безбарʼєрності, телефонуйте за номером: 0667769333 (контактна особа – Микола Сульжук).

Довідково:

Безбар’єрне середовище – це простір необмежених можливостей, в якому немає місця дискримінації та враховуються інтереси кожного.

Безбар’єрність – загальний підхід до формування та імплементації державної політики для забезпечення безперешкодного доступу всіх груп населення до різних сфер життєдіяльності.

Доступність – забезпечення рівного доступу всім групам населення до фізичного оточення, транспорту, інформації та зв’язку, інформаційно-комунікаційних технологій і систем, а також до інших об’єктів та послуг як у міській, так і в сільській місцевості.

Сектор комунікації
поліції Кіровоградської області

ГУНП в Кіровоградській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*