Порошенко підписав закон про звільнення від військової служби в особливий період батьків дітей-інвалідів

Порошенко підписав закон про звільнення від військової служби в особливий період батьків дітей-інвалідів. військової служби, person, suit, clothing, human face, indoor, tie, man. Petro Poroshenko sitting at a table

_1_07_8_1706_175538Президент України Петро Порошенко підписав закон “Про військовий обов’язок і військову службу” щодо звільнення від служби в армії батьків дітей-інвалідів.

Як повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України, П. Порошенко підписав закон в п’ятницю 4 листопада.

Як повідомлялося, 18 жовтня відповідний законопроект №1448 “Про внесення змін до закону “Про військовий обов’язок і військову службу” (щодо звільнення від військової служби осіб, на утриманні яких перебувають діти-інваліди I або II групи)” в цілому підтримали 239 народних депутатів.

Відповідно до закону, незалежно від того, чи перебуває військовослужбовець в шлюбі, якщо на його утриманні перебуває дитина до 23 років I або II групи інвалідності, такі військовослужбовці звільняються від військової служби (раніше закон передбачав, що під час дії особливого періоду з військової служби звільняються військовослужбовці, на утриманні яких перебувають повнолітня дитина до 23 років – інвалід I або II групи, якщо такі військовослужбовці не перебувають у шлюбі).

Внесеними змінами в закон Верховна Рада звільнила від військової служби під час особливого періоду тих військовослужбовців, на утриманні яких дитина-інвалід підгрупи А віком до 18 років, в разі якщо такі військовослужбовці не висловили бажання продовжувати військову службу.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*