Порядок денний ООН щодо прав людей з інвалідністю

Порядок денний ООН щодо прав людей з інвалідністю. порядок денний оон щодо прав людей з інвалідністю, спільнота, виклик, пресконференція, участь

Київ. 6 грудня о 9:30 у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: “Порядок денний ООН щодо прав людей з інвалідністю” (Зала 1).

Організатор: Національний комітет спорту інвалідів України.

Учасники: Оснат Лубрані – координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторка; Ендрю Парсонс – президент Міжнародного паралімпійського комітету; Валерій Сушкевич – громадський діяч, голова Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, президент Національного комітету спорту людей з інвалідністю України; Антон Коль – багаторазовий призер Паралімпійських ігор з плавання; Яна Лебєдєва – срібна призерка Паралімпійських ігор-2020 з легкої атлетики; Марина Литовченко – чемпіонка та бронзова призерка Паралімпійських ігор з тенісу настільного.

Коротко. Тема людей з інвалідністю особливо актуалізується у всьому світі у першій декаді грудня – у дні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Питання участі людей з інвалідністю у всіх сферах життєдіяльності та сучасні виклики, які стоять перед світовою спільнотою та Україною, будуть порушені під час пресконференції.

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Відповідно до Постанови МОЗ №-18 від 19 жовтня 2021 року присутність на заході лише за наявності в усіх його учасників Covid-cертифікату або негативного ПЛР-тесту (строк дії 72 години) та обов`язкової наявності засобів індивідуального захисту (захисних масок, респіраторів) за дотримання соціальної дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044) 299-03-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*