Права інвалідів: Європейська картка інвалідності для гармонізації статусу в ЄС

Права інвалідів: Європейська картка інвалідності для гармонізації статусу в ЄС. єс, європарламент, резолюція, статус, інвалідність

Права інвалідів: Європейська картка інвалідності для гармонізації статусу в ЄС. єс, європарламент, резолюція, статус, інвалідність
Мобільність, освіта, житло та активне залучення до суспільного життя – ключові сфери, де європейці життя з інвалідністю виграє від реформ, кажуть депутати Європарламенту.

ЄС повинен мати спільне визначення інвалідності та запровадити Європейську картку інвалідності для взаємного визнання статусу інваліда в ЄС, стверджують депутати Європарламенту у резолюції, ухваленій 579 голосами “за”, 12 “проти” та 92 утрималися.

Інші рекомендації, затверджені депутатами Європарламенту, включають більш гнучку допомогу в залізничних подорожах та усунення фізичних та адміністративних бар’єрів для подорожей; системи освіти, які можуть враховувати різні типи учнів та потреби різних студентів; та надання неінституціоналізованого житла, що не є окремим, громадянам з інвалідністю, щоб вони могли бути активними учасниками своєї громади.

Забезпечення доступності

Щоб однаково брати участь у суспільстві, яке все більше залежить від цифрових навичок, Парламент закликає вжити конкретних заходів, таких як державні органи, що надають інформацію мовою жестів, шрифтом Брайля та легким для читання текстом. На думку депутатів Європарламенту, слід запровадити переклад жестовою мовою для мовленнєвих заходів, а урядові будівлі повинні бути доступними.

Дискримінація та насильство

Вони також зазначають, що ЄС має більше зосереджуватись на боротьбі з насильством (включаючи ґендерне насильство) та утисками, жертвами яких є непропорційно великі люди з інвалідністю, а також скоротити розрив у зайнятості між людьми з інвалідністю та іншими. Парламент також закликає Раду рухатися вперед з наскрізною Директивою про боротьбу з дискримінацією, яка зараз закріплена там.

Quote

доповідач Алекс Агіус Саліба (S&D, MT) сказав: «Люди з інвалідністю продовжують стикатися з численними перешкодами та дискримінацією у своєму житті. Однією з них є відсутність взаємного визнання статусу інваліда між державами -членами ЄС, що є величезною перешкодою для їх свободи пересування. Настав час відповісти на побоювання наших громадян та покращити життя людей з інвалідністю у Європі без бар’єрів. Ми повинні сприяти їх соціальному та економічному включенню та участі у суспільстві, вільному від дискримінації, при повній повазі їх прав та на рівних засадах з іншими ».

фон

повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX Конвенція ООН про права інвалідів (КПІ) набрав чинності в ЄС у 2011 році. Відповідно до конвенції, Комітет з петицій відіграє “захисну роль” для забезпечення дотримання ЄС Конвенції з прав людини. Отримавши десятки петицій, пов’язаних з цими питаннями, комітет склав звіт оцінка поточних проблем, які стоять перед людьми з інвалідністю.

Більш детальна інформація 

Репортер ЄС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*