Правоохоронці розповіли миколаївцям із вадами слуху про можливість взаємодіяти з поліцією за допомогою мобільного додатку «My Pol» (ВІДЕО)

Правоохоронці розповіли миколаївцям із вадами слуху про можливість взаємодіяти з поліцією за допомогою мобільного додатку «My Pol» (ВІДЕО). миколаїв, сервіс-утог, вади слуху, мобільний додаток my pol, поліція

Можливість людям із вадами слуху почувати себе захищеними та мати змогу викликати поліцію за допомогою мобільного додатку «My Pol» існує в Миколаєві вже рік. Цей додаток став зручним в експлуатації як для громадян, які звикли користуватися гаджетами, так і для поліцейських, які можуть швидше реагувати на виклики, минаючи роботу оператора лінії 102 із з’ясування контактних даних та інших деталей виклику. Натиском однієї кнопки до поліції надійде повідомлення про допомогу із зазначенням місцезнаходження заявника.

Начальник диспетчерської служби ГУНП в Миколаївській області Віталій Кізілов зустрівся з представниками Миколаївської обласної організації Українського товариства глухонімих (УТОГ) для того, аби продемонструвати всі можливості додатку та заохотити звертатися за потребою до поліції, запевнивши, що зробити зручно та просто.

Навзаєм керівництво УТОГ презентувало поліцейським свою послугу – «Сервіс-УТОГ», за допомогою якого також маючи під рукою лише смартфон поліцейські зможуть звернутися по допомогу у комунікації з людьми з вадами слуху до спеціалістів організації. Тож тепер якщо поліцейський на місці події повинен зрозуміти звернення, опитати або надати допомогу громадянину з обмеженими можливостями, він зможе це зробити миттєво за допомогою «Сервіс-УТОГ».

Поліція Миколаївщини нагадує, що кожна людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. І наша задача, як правоохоронців, – забезпечити вільне та безперешкодне користування цим правом кожному громадянину.

Відео: ГО «Миколаївська обласна організація УТОГ»

Відділ комунікації поліції
Миколаївської області

ГУНП в Миколаївській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*