Правоохоронці затримали на хабарі в 2 тис. доларів США керівника одного з відділів Департаменту соціального захисту населення ЗОДА (ФОТО)

Правоохоронці затримали на хабарі в 2 тис. доларів США керівника одного з відділів Департаменту соціального захисту населення ЗОДА (ФОТО). запоріжжя, кримінальне провадження, неправомірна вигода, хабар, інвалід, person, floor, clothing, indoor, standing, man, smile, human face. A group of people standing in a room

Правоохоронці затримали на хабарі в 2 тис. доларів США керівника одного з відділів Департаменту соціального захисту населення ЗОДА. запоріжжя, кримінальне провадження, неправомірна вигода, хабар, інвалід

Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо вимагання неправомірної вигоди посадовою особою Запорізької обласної державної адміністрації.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що керівник одного з відділів Департаменту соціального захисту населення Запорізької обласної державної адміністрації вимагає у мешканця міста Запоріжжя неправомірну вигоду у розмірі 2 тис. доларів США за позитивне вирішення посадовими особами медико-соціальної експертної комісії питання щодо оформлення відповідного висновку комісії.

Вказаний висновок необхідний для подальшого оформлення документів для ввозу із-за кордону автомобіля як гуманітарної допомоги для потреб його батька, який є інвалідом.

18.08.2017 після отримання зазначених грошових коштів посадовця затримано на «гарячому», вирішується питання щодо застосування відносно нього запобіжного заходу.

На цей час тривають першочергові слідчі дії.

Прес-служба прокуратури Запорізької області

Прокуратура Запорізької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*