Правова допомога громадським організаціям інвалідів

Правова допомога громадським організаціям інвалідів. інвалідів

Координаційний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (ЦНБВД) логотип векторУ Сумському місцевому центрі із надання безоплатної вторинної правової допомоги (ЦНБВД) 13 жовтня відбувся «круглий стіл» за темою «Зміни до відомостей про громадські формування. Розширення доступу до безоплатної правової допомоги».

У ньому взяли участь голови громадських організацій «Доля» Володимир Слободян, «Рука допомоги» Олег Габ, спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка, заступник голови ГО «Батьки онкохворих дітей» Оксана Смольникова. Фіскальну службу представляла заступник начальника відділу адміністрування податку на прибуток ДПІ у м. Суми Оксана Юзва, Головне управління юстиції – провідний спеціаліст відділу державної реєстрації громадських формувань Дмитро Острий.

Директор ЦНБВД Валентина Трошечко та начальники відділів Центру Наталія Шестерніна і Олександр Пономаренко ознайомили учасників «круглого столу» із діяльністю ЦНБВД, його завданнями і структурою, окреслили коло найбільш актуальних проблем, з якими стикаються сьогодні ті, хто потребує безоплатної правової допомоги.

Головною ж темою розмови стало об’єднання зусиль і співпраця ЦНБВД, управління юстиції, фіскальної служби і громадських організацій з питань надання первинної та вторинної правової допомоги інвалідам. Зокрема, говорили про донесення через їхні громадські організації інформації про те, хто і куди може звернутися по таку допомогу, про чергування у Центрі і його районних бюро спеціалістів ДФС і органів юстиції. Також представники громадських організацій отримали вичерпну інформацію щодо перереєстрації статутів неприбуткових організацій, до яких належать і організації інвалідів, яка має завершитися до 1 січня 2017 року.

У підсумку голови громадських організацій залишилися задоволеними тими напрацюваннями, які були вироблені в ході «круглого столу». «Дуже добре, що є об’єднання зусиль різних організацій, дружніх, як з усього видно, до громадських організацій, — зазначив голова спортивного клубу інвалідів «Фенікс» Олександр Грінка. – На цьому «кораблі» тепер можна рухатися далі».

“XPRESS”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*