Презентуємо Порадник виборцям з інвалідністю «Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України людині з інвалідністю»

Твій голос – твій вибір, Порадник виборцям з інвалідністю, Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України людині з інвалідністю. виборець, депутат, порадник, порушення зору, інвалідність, design, poster, graphic, text, person, screenshot, banner, abstract, typography, internet. A screenshot of a cell phone

логотипи: Агентство США з міжнародного розвитку/United States Agency for International Development, USAID, Міжнародна фундація виборчих систем/International Foundation for Electoral Systems (IFES), Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Твій голос – твій вибір, Порадник виборцям з інвалідністю, Як проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України людині з інвалідністюЗ метою сприяння створенню можливостей особам з інвалідністю продемонструвати свою громадянську позицію на рівні з іншими громадянами шляхом реалізації своїх виборчих прав Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (International Foundation for Electoral Systems, IFES) підготувала Порадник виборцям з інвалідністю «ЯК ПРОГОЛОСУВАТИ НА ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ЛЮДИНІ З ІНВАЛІДНІСТЮ».

Завантажити порадник ви можете за посиланням.

Для виборців з порушенням зору НАІУ підготувала озвучену версію порадника.

Прослухати або завантажити аудіоверсію порадника можна за посиланням (1 частина, 2 частина). Щоб завантажити аудіофайл у форматі MP3 натисніть праву клавішу миші та збережіть посилання на свій комп’ютер.

Частина перша.

Частина друга.

ТВІЙ ГОЛОС – ТВІЙ ВИБІР

Ця ініціатива реалізується Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні», яка здійснюється Міжнародною фундацією виборчих систем за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*