Проблеми людей з інвалідністю: зустріч депутата Іваненка з віце-прем’єром Розенко

Проблеми людей з інвалідністю: зустріч депутата Іваненка з віце-прем’єром Розенко. олег іваненко, павло розенко, зустріч, обговорення, інвалідність, indoor, floor, furniture, table, person, desk, clothing, computer, laptop. Pavlo Rozenko et al. sitting at a table

Проблеми людей з інвалідністю: зустріч депутата Іваненка з віце-прем’єром Розенко. олег іваненко, павло розенко, зустріч, обговорення, інвалідність

Після кількатижневої акції протесту під стінами Кабінету міністрів, депутат Київської облради Олег Іваненко таки зустрівся з віце-прем’єром Павлом Розенком. Про результати цієї зустрічі далі у матеріалі ПравдаТУТ.

Аби привернути увагу влади, Олег Іваненко цілий тиждень намагався жити на одну пенсію людини з обмеженими можливостями. Зазначимо, з травня 2017 року розмір мінімальної пенсії для людей з інвалідністю складає 1312 гривень, а з грудня цього року вона становитиме 1373 гривні.

Після тижня безрезультатних намагань потрапити на прийом до віце-прем’єра, Олег Іваненко ініціював акцію протесту під стінами Кабміну. «Я 20 днів знаходився під Урядом, потім все таки там у когось в голові спрацювало, що треба дати доручення Розенко зі мною зустрітися, – зазначає Іваненко, – Я вимагаю лише 4 прості речі».

Разом із віце-прем’єром Іваненко обговорив такі питання:

  1. Протягом наступного року має бути проведена монетизація всіх пільг, особливо тих, що стосуються забезпечення спеціальним оснащенням: підгузками, сечоприймачами, візками та ін. У той же час буде збережено право вибору отримувати все це за старою методологією або відмовитися від неї і вирішувати самому свої проблеми, але за рахунок матеріальної компенсації.
  2. З метою наведення порядку в установі «Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів» (м. Лютіж), буде звільнено її керівника і оголошено конкурс на цю посаду.
  3. Буде виділено 8 мільйонів гривень на добудову до сих пір не введеного в дію найсучаснішого на теперішній час реабілітаційного центру в смт Великий Любінь Львівської області. Погоджено будівництво тут бальнеологічного відділення.
  4. Було зроблено звернення на ім’я голови комітету Верховної ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю Олександра Третьякова з проханням розробити законопроект щодо пільгового оформлення автомобілів придбаних за межами країни людьми з інвалідністю.

«Розенко зобов’язаний виконати ці пункти. За всіма питаннями ми знайшли спільну мову, – каже Іваненко, – Але поки що це декларативно на словах, – на зустрічі віце-прем’єр зазначив, що зробить усе необхідне, – Я сподіваюся, що він все таки стримає своє слово», – резюмує Іваненко.

За словами активістів та прихильників Іваненка, якщо обіцяні вимоги не виконуватимуться, навесні вони знову зберуться під стінами Кабміну.

Валерія Ананченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*