Прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження за фактом розкрадання коштів, виділених державою для допомоги людям з інвалідністю

Прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження за фактом розкрадання коштів, виділених державою для допомоги людям з інвалідністю. київ, кримінальне провадження, розкрадання коштів, інвалід, інвалідність, building, handwriting, yellow, brick, stone, font, cement. A sign on the side of a building

Прокуратурою міста Києва за дорученням Генерального прокурора України Юрія Луценка розпочато кримінальне провадження за інформацією у ЗМІ щодо розтрати службовими особами підприємств та організацій державних коштів, виділених в рамках програм захисту прав людей з інвалідністю.

Як вбачається з матеріалів, оприлюднених у ЗМІ, окремі столичні підприємства та громадські організації інвалідів, які за рішенням Київської міської державної адміністрації отримали право на пільги з оподаткування, одержання позик, а також фінансової допомоги і дотацій, насправді не здійснюють ніякої господарської діяльності, за місцем фактичної реєстрації не знаходяться та люди з інвалідністю у них не працюють.

На даний час у рамках досудового розслідування, розпочатого за ч. 5 ст. 191 КК України, тобто розтрата, привласнення майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, встановлюється порядок отримання вказаними підприємствами фінансової допомоги та пільг, місцезнаходження їх керівників та документації.

Прес-служба прокуратури міста Києва

Прокуратура міста Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*