Прокуратура Житомирщини затвердила обвинувальний акт у справі щодо голови міжрайонної медико-соціальної комісії, який вимагав та одержав 4 тис грн неправомірної вигоди за продовження інвалідності

Прокуратура Житомирщини затвердила обвинувальний акт у справі щодо голови міжрайонної медико-соціальної комісії, який вимагав та одержав 4 тис грн неправомірної вигоди за продовження інвалідності. житомирщина, обвинувальний акт, посадовець, суд, інвалідність, clothing, human face, person, smile, screenshot, design, medical, text, graphic, healthcare. A screenshot of a cell phone

Прокуратура Житомирщини затвердила обвинувальний акт у справі щодо голови міжрайонної медико-соціальної комісії, який вимагав та одержав 4 тис грн неправомірної вигоди за продовження інвалідності. житомирщина, обвинувальний акт, посадовець, суд, інвалідністьПрокуратура Житомирської області, спільно з правоохоронними органами області, продовжує викривати факти одержання службовими особами неправомірної вигоди, а також здійснювати ефективне процесуальне керівництво досудового розслідування у кримінальних провадженнях такої категорії.

Зокрема, прокуратурою області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, а саме, головою однієї з міжрайонних медико-соціальних комісій.

Наразі обвинувальний акт за ч. 3 ст. 368 КК України скеровано до Коростишівського районного суду для розгляду по суті.

Досудовим розслідуванням установлено, що посадовець вимагав та отримав від хворої жінки, інваліда 2-ї групи, неправомірну вигоду на суму 4 тис грн за вирішення питання щодо продовження терміну інвалідності на 2 роки.

Зловмисника викрито завдяки спільним діям прокуратури та співробітників Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Нацполіції України.

Досудове розслідування проводило слідче управління ГУНП в області.

Публічне обвинувачення у суді здійснюватиме прокуратура області.

Варто додати, що особа вже була раніше судима за вчинення подібного злочину стосовно інвалідів.

Додатково: відповідно до санкції зазначеної статті, злочин карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Прокуратура Житомирської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*