Прокурори Вінниччини довели у суді вину медика

Прокурори Вінниччини довели у суді вину медика. вінниччина, вирок, медик, суд, інвалідність, person, indoor, hammer, tool. A person sitting on a table

Вироком Козятинського міськрайонного суду Вінницької області визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України, голову однієї із районних лікувально-консультативних комісій з питань проведення експертизи тимчасової непрацездатності за фактом одержання нею неправомірної вигоди від мешканки Вінницької області у сумі 8 тис грн.

Саме за таку “корупційну винагороду” голова комісії мала підготувати медичну документацію щодо підтвердження діагнозу для продовження строку дії групи інвалідності та затвердження їх і направлення на медико-соціальну експертну комісію.

А відтак, вироком суду, голову комісії засуджено за ч. 1 ст. 368 КК України до покарання у виді штрафу, розміром однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17 тис грн з позбавленням права обіймати посади в лікувально-консультативних комісіях з питань проведення експертизи тимчасової непрацездатності та займатися діяльністю, пов`язаною з проведенням експертиз тимчасової непрацездатності у лікувально-консультативних комісіях, строком на 1 рік.

Процесуальне керівництво та підтримання обвинувачення у даному кримінальному провадженні здійснювалось прокуратурою Вінницької області.

Прес-служба прокуратури Вінницької області

Прокуратура Вінницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*