Рада ухвалила закон про разові виплати інвалідам АТО на відкриття бізнесу

Рада ухвалила закон про разові виплати інвалідам АТО на відкриття бізнесу. власна справа, підприємець, фінансова допомога, інвалід ато, інвалідність, indoor, furniture, several. A group of people performing on a counter

Рада ухвалила закон про разові виплати інвалідам АТО на відкриття бізнесу. власна справа, підприємець, фінансова допомога, інвалід ато, інвалідністьВерховна Рада має намір законодавчо закріпити надання одноразової фінансової допомоги на розвиток власної справи підприємцю з інвалідністю, отриманою унаслідок участі в антитерористичній операції.

За законопроект №5518 у першому читанні про внесення змін до закону про засади соціальної захищеності інвалідів в Україні, що стосується розвитку власної справи фізичною особою-підприємцем з інвалідністю, отриманою внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих під час безпосередньої участі в АТО, на засіданні у вівторок проголосували 237 народних депутатів.

Законопроект пропонує внести зміни до закону про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні і законодавчо закріпити надання одноразової безповоротної фінансової допомоги на розвиток власної справи підприємцям, які дістали поранення, контузії або каліцтва під час АТО.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*