Рада вдвічі збільшила розмір соцдопомоги дітям, постраждалим від вибухонебезпечних предметів

Будинок Верховної Ради України, Київ, фото. вибухонебезпечний предмет, дитина, поранення, соціальна допомога, інвалідність, tree, outdoor, sky, building, city, dome, day. A large white building

Верховна Рада вдвічі збільшила розмір державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю, пов’язаною з пораненнями або заподіянням шкоди здоров’ю від вибухонебезпечних предметів.

За відповідний законопроект №3573 “Про внесення змін до ст.2 закону “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю” в другому читанні та в цілому проголосували 305 народних депутатів на пленарному засіданні у п’ятницю.

Згідно з ухваленим законом, розмір державної соціальної допомоги на дітей з інвалідністю віком до 18 років, інвалідність яких пов’язана з пораненням або з заподіянням шкоди здоров’ю від вибухонебезпечних предметів з урахуванням усіх надбавок, підвищень та інших доплат, зокрема передбачених Кабінетом Міністрів, підвищується на 50%.

Як зазначається в документі, зв’язок інвалідності з пораненням або заподіянням шкоди здоров’ю від вибухонебезпечних предметів встановлюють лікарсько-консультативні комісії закладів охорони здоров’я в порядку, визначеному Кабміном.

Закон набуває чинності з 1 липня 2021 року.

“Інтерфакс-Україна”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*