Рада замінила слово “інвалід” у 77 законах

Рада замінила слово “інвалід” у 77 законах. верховна рада, конвенція, термін, інвалід, інвалідність, person, clothing, man, hall, crowd, auditorium, concert band. A crowd of people

Рада замінила слово “інвалід” у 77 законах. верховна рада, конвенція, термін, інвалід, інвалідність

Верховна Рада ухвалила Закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування терміну “особа з інвалідністю” та похідних від нього”.

За ухвалення проекту закону №8358 за основу та в цілому проголосували 238 народних депутатів при мінімально необхідних 226, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Закон було розроблено з метою приведення чинного законодавства у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї.

Згідно з цим документом, вносяться зміни до 77 нормативно-правових актів, замінивши слова «інвалід», «дитина-інвалід», «інвалід з дитинства», «інвалід війни» в усіх відмінках і числах відповідно словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю», «особа з інвалідністю з дитинства» та «особа з інвалідністю внаслідок війни» у відповідних відмінках і числах тощо.

Цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*