Рада збільшила штраф за паркування на місцях для інвалідів

Рада збільшила штраф за паркування на місцях для інвалідів. законопроект, паркування, штраф, інвалід, інвалідність, street, tar, pavement, sidewalk, road, bicycle, asphalt. A sign on the side of a road

Рада збільшила штраф за паркування на місцях для інвалідів. законопроект, паркування, штраф, інвалід, інвалідність

Верховна Рада посилила відповідальність за паркування, зупинку і стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю, повідомляє «Українська правда».

За законопроект №5629 проголосували 244 народних депутатів.

Згідно з документом, штраф за відповідне правопорушення складатиме від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 – 1700 гривень).

Такий самий штраф загрожуватиме суб’єктам господарювання за необлаштування місць для інвалідів на паркувальному майданчику або на тротуарах.

Автомобілі, що займають місця для інвалідів, дозволено евакуювати.

Право оштрафувати водіїв, які займають паркувальне місце, призначене для осіб з інвалідністю, не маючи на те підстав, мають поліцейські.

Також, вказується, що право складати протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ст. 1521 КУпАП, надано посадовим особам, уповноваженим на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, а також членам громадських організацій осіб з інвалідністю, уповноваженим на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад.

Валентина Романенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*