Реабілітація дітей з інвалідністю пріоритетний напрям роботи Мінсоцполітики

Реабілітація дітей з інвалідністю пріоритетний напрям роботи Мінсоцполітики. мінсоцполітики, дитина, допомога, реабілітаційні послуги, інвалідність

Реабілітація дітей з інвалідністю пріоритетний напрям роботи Мінсоцполітики. мінсоцполітики, дитина, допомога, реабілітаційні послуги, інвалідність

У 2021 році на реабілітацію дітей з інвалідністю у державному бюджеті передбачено 130 млн грн. Це забезпечить отримання необхідних реабілітаційних послуг 7 тис. дітей з інвалідністю.

На сьогодні середня вартість реабілітаційних послуг для однієї дитини з інвалідністю складає близько 19 тис. грн на рік. За кошти, передбачені бюджетною програмою, буде організовано реабілітацію близько 7 тис. дітей, але потребують допомоги у реабілітаційних послугах значно більше людей. Тому, безумовно, міністерство працює над розширенням можливостей мережі реабілітаційних установ.

Так, з метою реабілітації дітей з церебральним паралічем сьогодні в Україні працює 6 реабілітаційних комплексів для локомоторної терапії Lokomat. Для отримання позитивної динаміки необхідна тривалість курсу реабілітації не менше 10 занять з періодичністю не менше двох разів на рік, при цьому ефективність залежатиме від індивідуальних особливостей дитини. Наразі черга на реабілітацію за допомогою наявних комплексів Lokomat становить від 8 місяців до 1 року.

Мінсоцполітики поставило собі за мету в 2021 році відкрити дитячі реабілітаційні відділення на базі Державної реабілітаційної установи “Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю”.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*