Регіональний представник Уповноваженого у Рівненській області обговорив із заступником міського голови Дубна дотримання прав людей з інвалідністю

Регіональний представник Уповноваженого у Рівненській області обговорив із заступником міського голови Дубна дотримання прав людей з інвалідністю. дубно, уповноважений, дотримання, робоча зустріч, інвалідність

Регіональний представник Уповноваженого у Рівненській області обговорив із заступником міського голови Дубна дотримання прав людей з інвалідністю. дубно, уповноважений, дотримання, робоча зустріч, інвалідність

Регіональний представник Уповноваженого в Рівненській області Андрій Преподобний провів робочу зустріч із заступником міського голови міста Дубно з питань діяльності виконавчих органів Михайлом Антонюком.

Зустріч була присвячена питанням попередніх результатів моніторингу архітектурної доступності будівлі ради для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Сторони окремо обговорили міжнародні та національні стандарти в сфері дотримання прав людей з інвалідністю в частині протидії проявам дискримінації зазначеної категорії осіб.

Окрема увага приділялась основним положенням Загальної декларації прав людини, Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, Конвенції про права осіб з інвалідністю, Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, Міжнародного пакту про соціальні, економічні і культурні права, Конституції України та інших актів національного законодавства, які гарантують дотримання принципу недискримінації у всіх сферах суспільних відносин для людей з інвалідністю.

Також на зустрічі обговорювались напрямки можливої співпраці Регіонального представництва Уповноваженого в Рівненській області з Дубенською міською радою. Сторони домовились про проведення навчальних семінарів для працівників органу з питань забезпечення прав людини органами місцевого самоврядування.

На завершення заступнику міського голови передали буклети серії «Захисти себе від дискримінації», що були розроблені фахівцями Офісу Омбудсмана за підтримки міжнародних партнерів.

Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*