Слов’янські та лиманські поліцейські опанували основи жестової мови (ФОТО)

Слов’янські та лиманські поліцейські опанували основи жестової мови (ФОТО). слов’янськ, жестова мова, навчання, поліцейський, проект

Слов’янські та лиманські поліцейські опанували основи жестової мови. слов’янськ, жестова мова, навчання, поліцейський, проект

В рамках проекту «Жестова мова для поліцейських» дільничні офіцери, інспектори ювенальної превенції та патрульні пройшли курс навчання та склали іспит з жестової мови та дактилю (пальцевої абетки).

Програмою розвитку ООН за участю Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Українське товариство глухих» реалізовано проект «Жестова мова для поліцейських».

Навчальний курс пройшов на базі Центральної бібліотеки в Слов’янську. Заняття для поліцейських проводила перекладач – дактилолог Українського товариства глухих УТОГ м. Слов’янськ Римма Веніамінова.

«Знання базової жестової мови – це можливість виявити повагу до людини. Дуже рада, що допомогла поліції знайти спільну мову з громадянами із вразливих груп. Дякую керівництву поліції і моїм учням – поліцейським, які розуміють необхідність встановлення контакту з громадянами з вадами слуху та мовлення», – зазначила Римма Веніамінова.

Навчання сурдоперекладу проводилося протягом 2,5 місяців невеликою групою. Це дозволило кожному учню ретельно відпрацювати постановку руки, жестів, артикуляцію. Коло тем – найнеобхідніше: суспільне життя, безпека, місто, медицина тощо.

Завершився тренінг іспитом, на якому були присутні працівники Українського товариства глухих, які є носіями жестової мови та добре володіють нею. Найвідповідальнішим завданням було поспілкуватися з людьми, що не чують, які теж були присутні на іспиті.

Проект дозволив працівникам поліції набути навичок і вмінь необхідних у роботі з людьми із вразливих груп (з різними формами інвалідності).

Слов’янський відділ поліції
Донецької області

ГУНП в Донецькій області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*