У Диканському районному суді Полтавської області проведено тренінг “Покращення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю”

У Диканському районному суді Полтавської області проведено тренінг “Покращення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю”. диканька, спілкування, суд, тренинг, інвалідність, hand, finger

У Диканському районному суді Полтавської області проведено тренінг “Покращення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю”. диканька, спілкування, суд, тренинг, інвалідність28 лютого 2018 року у Диканському районному суді Полтавської області для суддів та працівників апарату суду було проведено тренінг “Покращення рівня навиків спілкування та роботи із людьми з інвалідністю”.

Під час тренінгу прес-секретар суду Юрченко О.М. ознайомила присутніх із загальними поняттями про інвалідність, людей з інвалідністю, типами та видами інвалідності, охарактеризувала правовий статус людей з інвалідністю згідно міжнародного та українського законодавства.

В ході навчання учасники опанували загальні правила спілкування із людьми з інвалідністю та проаналізували комунікативно-психологічні особливості взаємодії із людьми з інвалідністю.

Також учасники тренінгу розглянули різні варіанти ситуацій, що можуть трапитися під час спілкування суддів та працівників апарату суду із людьми з інвалідністю.

Кожен з учасників тренінгу мав можливість висловити свою думку та надати практичні рекомендації щодо покращення спілкування із людьми з інвалідністю.

За повідомленням прес-служби суду

Судова влада України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*