У Комітеті відбулася зустріч з представниками УТОС

Будинок Верховної Ради України, Київ, фото. комітет, утос, зустріч, фінансування, інвалідність, tree, outdoor, sky, building, city, dome, day. A large white building

12 квітня 2021 року у Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча зустріч з представниками громадської організації «Українське товариство сліпих» (далі – УТОС).

У зустрічі взяли участь Ліціс Антон Олегович (член Комісії з правових питань УТОС), Гришин Юрій Юрійович (член президії Центрального правління УТОС), Пономарьова Леоніда Андріївна (депутат Київської обласної ради), Ільницький Костянтин Федорович (директор ПОГ “Вінницьке УВП УТОС”).

Серед питань, що порушувалися під час розмови в Комітеті, були питання відсутності станом на початок квітня необхідних нормативних документів для фінансування громадських організацій в 2021 році, ефективності роботи УТОС в інтересах осіб з інвалідністю, репутації об’єднання серед органів влади та українського суспільства та його готовності отримувати бюджетну підтримку діяльності невиробничої сфери підприємств УТОС (підрозділів дозвілля, культури та мистецтв, бібліотек, реабілітаційно-оздоровчих підрозділів, тощо) на конкурсних засадах.

Комітет завжди готовий до конструктивного діалогу з представниками громадянського суспільства, що керуються в своїй діяльності вирішенням та задоволенням потреб осіб з інвалідністю, та які готові сприяти вдосконаленню роботи громадських організацій у відповідності до вимог сьогодення.

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*