У Костянтинівці лікаря викрито в отриманні неправомірної вигоди (ФОТО)

У Костянтинівці лікаря викрито в отриманні неправомірної вигоди (ФОТО). костянтинівка, захворювання, лікар, неправомірна вигода, інвалідність, indoor, table, person, clothing, furniture, window, man, desk. A man sitting at a desk in front of a window

3 квітня Костянтинівською місцевою прокуратурою спільно зі співробітниками міжрайонного відділу №4 Управління захисту економіки в Донецькій області та слідчими Костянтинівського відділення поліції задокументовано факт отримання неправомірної вигоди працівником державного медичного закладу.

Установлено, що 45-річна мешканка м. Костянтинівки звернулась до лікаря, у якого тривалий час лікувалась з приводу захворювання на гіпертонію, з приводу оформлення їй групи інвалідності. За підготовку та видачу документів для проходження пацієнткою медично-соціальної експертної комісії 58-річний лікар запросив з неї грошові кошти у сумі 500 доларів США.

Про вказану вимогу жінка повідомила правоохоронців, які задокументували факт надання лікарю останньої частини неправомірної вигоди у розмірі 8 000 грн. У рамках санкціонованого слідчим суддею обшуку вказані кошти було виявлено та вилучено.

За даним фактом прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

На теперішній час вирішується питання про повідомлення службовій особі про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Прокуратура Донецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*