У Львові на хабарі затримано лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»

У Львові на хабарі затримано лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ». львів, лікар, неправомірна вигода, хабар, інвалід, drawing, indoor, banknote, paper, cash, paper product, handwriting, letter, currency, money. A pair of glasses on a bed

У Львові на хабарі затримано лікаря Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ». львів, лікар, неправомірна вигода, хабар, інвалід

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Служби безпеки України у Львівській області 21 червня затримано лікаря дитячого ортопед-травматолога Комунального закладу Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» за вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі 250 доларів США.

Останній вимагав вказану суму коштів від матері дитини за виготовлення та видачу консультативного висновку спеціаліста, необхідного для визнання лікарсько-консультативною комісією дитини інвалідом та оформлення медичного висновку про дитину-інваліда.

У провадженні тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення лікарю про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України та обрання йому запобіжного заходу.

За вчинення вказаного злочину медичному працівнику загрожує покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Прокуратура Львівської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*