У Маріуполі на отриманні хабара у сумі 1000 доларів США викрито посадову особу Обласної медико-соціальної експертної комісії (ФОТО)

У Маріуполі на отриманні хабара у сумі 1000 доларів США викрито посадову особу Обласної медико-соціальної експертної комісії (ФОТО). мариуполь, омсек, неправомірна вигода, хабар, інвалідність, person, outdoor, cellphone, phone, camera, watch. A man talking on a cell phone

21 березня співробітники прокуратури Донецької області спільно зі слідчим управлінням ГУНП в Донецькій області та УЗЕ у Донецькій області ДЗЕ НП України викрили посадову особу Обласної медико-соціальної експертної комісії № 2 м. Маріуполя на отриманні неправомірної вигоди.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 19-річний чоловік, який є інвалідом дитинства, був направлений до ОМСЕК для підтвердження наявного у нього медичного діагнозу та встановлення групи інвалідності.

Під час проходження медичної комісії 43-річна посадовець повідомила громадянину про те, що він не може розраховувати на встановлення безстрокової 3-ї групи інвалідності, оскільки у випадку встановлення такої групи саме йому, її не отримають інші особи. Для вирішення питання посадовець висловила вимогу передати їй грошові кошти у сумі 1500 доларів США.

Розуміючи протиправність вимог жінки, громадянин звернувся до правоохоронних органів. Того ж дня жінка подзвонила своєму чоловікові, який знаходився поблизу від місця її роботи. Саме через нього і відбулась передача від громадянина частини неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів США.

Під час санкціонованого обшуку грошові кошти вилучено. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру посадовій особі ОМСЕК у скоєнні злочину, передбаченого ст. 368 КК України, та обрання міри запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Прокуратура Донецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*