У Маріуполі за отримання хабара судитимуть посадову особу Обласної медико-соціальної експертної комісії

У Маріуполі за отримання хабара судитимуть посадову особу Обласної медико-соціальної експертної комісії. мариуполь, омсек, суд, хабар, інвалідність, outdoor, sky, car, vehicle, land vehicle, person, wheel. A group of people standing next to a car

За процесуального керівництва прокуратури Донецької області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи Обласної медико-соціальної експертної комісії № 2 м. Маріуполя за обвинуваченням у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів того, що 43-річна посадовець під час проходження медичної комісії повідомила 19-річному інваліду дитинства, який був направлений до ОМСЕК для підтвердження наявного у нього медичного діагнозу та встановлення групи інвалідності, про те, що він не може розраховувати на встановлення безстрокової 3-ї групи інвалідності. Для вирішення питання посадовець висловила прохання передати їй грошові кошти у сумі 1500 доларів США.

21 березня через чоловіка жінки, який знаходився поблизу від місця її роботи, відбулась передача частини неправомірної вигоди у сумі 1000 доларів США, яку задокументували співробітники прокуратури Донецької області спільно зі слідчим управлінням ГУНП в Донецькій області та УЗЕ у Донецькій області ДЗЕ НП України.

На даний час обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Прокуратура Донецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*