У Раді запропонували набирати в армію людей з інвалідністю: умови мобілізації

У Раді запропонували набирати в армію людей з інвалідністю: умови мобілізації. зсу, армія, воєнний стан, військова служба, інвалідність

Нардепи запевняють, що люди, які мають інвалідність, можуть піти в ЗСУ добровільно. Їм дозволять служити за місцем реєстрації або проживання.

Українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю після їхньої згоди. Відповідний законопроєкт з’явився на сайті Верховної Ради України.

Особи з інвалідністю у період воєнного стану можуть призиватися на військову службу за їх згодою та проходити її в межах області, в якій зареєстровані чи проживають, йдеться у документі.

У пояснювальній записці до законопроєкту автори пояснили причину запровадження нової норми.

Через можливість різного трактування словосполучення “бути призваним” існує проблема в осіб, які мають відстрочку від призову на військову службу, але проявили добровільне бажання проходити її. Для правильного трактування і подальшого використання потрібно уточнити відповідну правову норму”, — зазначили законодавці.

Зареєстрований документ закріплює заборону на виїзд з України для чоловіків віком від 18 до 60 років під час воєнного стану.

Фокус

Одна репліка к “У Раді запропонували набирати в армію людей з інвалідністю: умови мобілізації”

  1. Підтримую добровільно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*