У Шумську відбулося засідання гендерного клубу «Я це можу!»

У Шумську відбулося засідання гендерного клубу «Я це можу!». шумськ, гендерний клуб я це можу!, засідання, пільга, інвалідність

У Шумську відбулося засідання гендерного клубу «Я це можу!». шумськ, гендерний клуб я це можу!, засідання, пільга, інвалідність

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю у Шумській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбулося засідання гендерного клубу “Я це можу!” на тему: “Рівні права”. Захід відбувся за участю заступника начальника відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного Фонду в Тернопільській обл. Тараса Шевчука та головного юриста Шумського відділення Бюро правової допомоги Ірини Щепановської.

Під час заходу учасників ознайомлено з електронними сервісами Пенсійного фонду України, зокрема з можливістю створення персонального кабінету. Також присутні дізнались, як скористатись сервісом через власний «електронний кабінет» і що потрібно для доступу до сервісу; як завантажити мобільний додаток «Пенсійний фонд» та отримати інформацію щодо набутого страхового стажу і відомостей про трудову діяльність.

Ірина Щепановська розповіла про пільги, які можуть мати особи з інвалідністю відповідно до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”. Вона повідомила про роботу системи безоплатної правової допомоги та обговорила з присутніми питання забезпечення рівних прав людей з інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*