У Сумах побутова сварка переросла у кримінальну справу

У Сумах побутова сварка переросла у кримінальну справу. жек, максим лапін, суми, комунальна квартира, комунікації, person, clothing, man, indoor, smile, human face, jeans, restaurant, meal. Flavio Almeida sitting on a table

У Сумах побутова сварка переросла у кримінальну справу. жек, максим лапін, суми, комунальна квартира, комунікаціїМи продовжуємо відстежувати події, які відбуваються у помешканні інваліда 1 гр. Максима Лапіна за адресою вул. Шапаренка,6.

Як ми вже повідомляли, більш як місяць тому, його сусідка по комунальній квартирі Вікторія Середа разом із чоловіком Сергієм та сантехніком, який, можливо, є співробітником місцевого ЖЕКу, знищили комунікації. Ця група “однодумців” самовільно відрізавши труби, які забезпечували водопостачання та каналізацію до квартири Максима Лапіна, а потім повісила замок на двері кладовки, де залишилися сліди самоуправства.

Так саме за статтею “самоуправство” у Сумському міському відділі поліції відкрита кримінальна справа стосовно дій сусідів. Спеціаліст відділу комунікацій ГУНП у Сумській області Володимир Кузьменко повідомив, якщо вина Вікторії Середи буде доведена, то їй загрожує штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправні роботи строком до 2 років, або арешт до 3 місяців.

Родина Лапіних майже місяць тому також звернулася й до ЖЕКу та департаменту інфраструктури, але справа поки що не зрушила з місця. Як пояснив майстер ЖЕКу “Форекс-плюс” Богдан Пурилов, вони чекають на виконання припису, де від Лапіна вимагають технічні умови на підключення комунікацій. Чому виникло це питання саме зараз, бо ж ці комунікації вписані у технічний паспорт квартири ще у 2011 році. Цей документ нам показав батько Максима — Олександр Іванович.

Складається враження, що міський департамент інфраструктури виконує доручення Вікторії Середи, яка вказує на незаконність підключень до квартири сусіда.

Поки тривають суперечки та розслідування, законний власник кімнати N6 у комунальній квартирі N6 по вул. Шапаренка Максим Лапін змушений проживати у батьків. Він та його родина дуже сподіваються, що знайдуться посадові особи, які все-таки змусять здійснити підключення.

Олена Шевченко

«Всі Суми Панорама-медіа»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*